Szalik kremowo-czarny romby, kolekcja: Lana de Alpaca

139,00 zł
Impuestos incluidos
Szalik kremowo-czarny
Cantidad

Kolekcja Lana de Alpaca to najwyższej jakości produkty wyprodukowane tradycyjnymi technikami. Pozyskanie surowca odbywa się w sposób nieinwazyjny poprzez coroczne strzyżenie zdrowych i silnych alpak. Włókno alpaka jest włóknem nieprzetworzonym, co oznacza, że przed farbowaniem nie zostało poddane obróbce chemicznej a sam proces farbowania bazuje na naturalnych składnikach. To wszystko sprawia, że otrzymujemy produkt przyjazny dla środowiska. Kupując go wybieramy produkt ekologiczny, wspierając przy tym rdzenną ludność andyjską zajmującą się hodowlą alpak.

Wyjątkowy geometryczny wzór, stonowana, idealnie skomponowana kolorystyka.
Dzięki wykonaniu z wełny z alpaki szalik charakteryzuje się właściwościami termoizolacyjnymi, grzeje dużo lepiej niż wełna owcza, dodatkowo posiada właściwości oddychające dzięki czemu się nie przegrzewamy.
Dodatkowo szalik nie nasiąka łatwo wilgocią.
Wełna alpaki dzięki niskiej zawartości lanoliny (wosku zwierzęcego) ograniczającym rozwój roztoczy jest produktem hipoalergicznym polecanym dla alergików.
Runo alpaki jest mocne i odporne na zniszczenia, dlatego wybierając produkty wykonane z tego włókna mamy pewność, że będą nam służyły przez lata.

Szalik idealny na jesienne i zimowe dni.
Wspaniały dodatek do naszej kreacji.

Wyprodukowany w Peru.
Produkt w 100% ekologiczny

Wymiary: 55 x150 cm
Kolor: kremowo-czarny
Wzór dominujący: romby
Kod produktu: 421016
Seria: Lana de Alpaca

Skład:
30% wełna z alpaki
60% wełna
10% akryl

432003

Ficha técnica

Patrón
Diamantes
Diamantes
Color
Azul
Cremoso
Tipo
Bufanda
Comentarios (0)
No hay reseñas de clientes en este momento.