Dziękujemy za zainteresowanie ofertą sklepu El Artesano KH. To dzięki Wam mamy motywację do ciągłego rozwoju.

"Sztuka wymaga uznania" – Cyceron

 

Życie jest piękne! Pragniemy aby piękno było nie tylko w nas ale też wokół nas, a nasze życie było kolorowe jak gama dostępnych kolorów szali z kolekcji Lana de Alpaca.

 

El Artesano znaczy rzemieślnik. Przyjmując tą nazwę jako nazwę sklepu chcieliśmy podkreślić, nasze nakierowanie na produkty wytwarzane w sposób tradycyjny, doceniając pracę człowieka a także walor kulturowy.

Stąd też uwzględnienie w naszej ofercie ręcznie rzeźbionych, drewnianych ram do obrazów, których nie tylko proces rzeźbienia ale także i pozłotnictwa wykonywany jest ręcznie. Każdy produkt jest unikatowy, stanowi swego rodzaju dzieło sztuki, a zarazem kontrybuuje w ochronie ginących zawodów.

Kolekcja Lana de Alpaca to z kolei ukłon w stronę tradycyjnych technik tkackich i wzorów stosowanych w rejonie andyjskim. Produkty wykonane na bazie włókna z alpaki dostarczą niezbędnego ciepła w chłodne dni, dodając przy tym niepowtarzalności naszej kreacji. Wybierając kolekcję Lana de Alpaca wybieramy produkty ekologiczne (włókno alpaka jest włóknem nieprzetworzonym, co oznacza, że przed farbowaniem nie zostało poddane obróbce chemicznej a sam proces farbowania bazuje na naturalnych składnikach), wspierając przy tym rdzenną ludność andyjską zajmującą się hodowlą alpak.

Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, gdyż najważniejszy dla nas jest zadowolony klient.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie dlatego zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek uwag lub komentarzy.

 

Dane właściciela sklepu:

Sin Limites Iwona Kuras-Hilares

NIP: 9191731942, REGON: 386390890